Najnowsze wydanie

Reklama

Sonda

Czy w weekend majowy jest wystarczająco dużo imprez w gminie Nakło?
 
Reklama

LogowanieReklama

Tyle czasu zostało do końca budowy obejścia Nakła:

Tchórzewski nowym przewodniczącym

Skład zarządu komitetu PiS w Nakle, fot. A. TchórzewskiAdam Tchórzewski pnie się po szczeblach politycznej kariery. Powierzono mu funkcję przewodniczącego zarządu Prawa i Sprawiedliwości w Nakle.

W czwartek, 14 lipca, odbyło się zebranie wyborcze komitetu PiS w Nakle, podczas którego przeprowadzono wybory uzupełniające do zarządu nakielskiego PiS. Wybrano nowego przewodniczącego komitetu PiS w Nakle. Jednogłośnie został nim Adam Tchórzewski, radny nakielskiej Rady Miejskiej, który uzyskał 17 głosów poparcia. W skład zarządu weszli też: Danuta Pilarska, Andrzej Gorlewski, Karol Górski, Mariusz Skoczek, Andrzej Jedynak i Jerzy Olejarz. Przypomnijmy, iż do tej pory przewodniczącym był Stefan Sukacz. Nie wziął on jednak udziału w czwartkowych wyborach.

Tchórzewski cieszy się w wyniku wyborów, aczkolwiek zauważa on, iż funkcja, jaką mu powierzono, nie należy do łatwych. – Chciałbym, abyśmy uzyskali jak najlepszy wynik podczas zbliżających się wyborów parlamentarnych. Moim priorytetem jest też rozbudowa struktur PiS w poszczególnych gminach naszego powiatu – informuje nowy przewodniczący komitetu PiS w Nakle.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Komentarze (6)
pis
1czwartek, 21 lipca 2011 05:46
miki
taa pewnie chętnych nie ma i młodego wypchneli przed wyborami, w razie porazki wyborczej będzie na kogo zwalić
x
2czwartek, 21 lipca 2011 12:10
x
pilnie się przyglądam poczynaniom pana Tchórzewskiego, jak narazie ocena wychodzi na plus,
podobało mi się jego powiedzenie "dyrektorem się nie jest tylko się bywa" gdy zaproponowano mu po dyrektora NOKu, mam tylko nadzieję, że nie wypali się tak szybko jak inni młodzi nakielscy politycy
po co on tam
3czwartek, 21 lipca 2011 12:36
Adaś
Z drugiej strony - szkoda go w PISie..
Adam
4czwartek, 21 lipca 2011 22:13
Jan
Znam Adama i wiem, że ma dobry kontakt z młodzieżówką SLD oraz PO. W tych partiach młodzi się nie wybiją ze względu na starych działaczy, partyjnych kolesiów. Może więc postawić na młodego, który zjednoczy młodych, którzy nie czują do siebie urazu przeszłości, którzy nie są uwikłani w afery i machloje mające miejsce na przestrzeni ostatnich lat. Liczę, że ten człowiek zrobi coś dla Nakła.
czytelnik
5piątek, 22 lipca 2011 09:29
czytelnik
a w Nakle jest młodzieżówka SLD i PO?
Cwaniak
6piątek, 22 lipca 2011 11:25
ob
Tchorzewski to cwaniak ,znam go ?

Dodaj swój komentarz

Imię:
Temat:
Komentarz:
Start Wiadomości Nakło Tchórzewski nowym przewodniczącym
Reklama